Скрипник – про поразку із загальним рахунком 2: 6: « Такий у нас рівень »
Екс-гравець збірної України: « Оборона « Зарі » іноді нагадує прохідний двір »
Луганчані пропустили 6 м'ячів за дві гри
27 серпня 2021р. 13:47
![Олег Шелаєв Екс-гравець збірної України: « Оборона « Зарі » іноді нагадує прохідний двір »](/upload/resize_cache/iblock/1f5/916_537_2/1f520724b45e5c7ff82ab01da3eb3423.jpeg.webp)
Олег Шелаєв / фото - FootBoom
Колишній гравець збірної України Олег Шелаєв прокоментував виліт « Зарі » з Ліги Європи після поразки від віденського « Рапіда » із загальним рахунком 2: 6:
« Романтичний, скажімо так, стиль « Зарі » в поєдинках з « Рапідом » дав тріщину. На мій погляд, розгромна поразка луганчан у Відні, де рахунок був не по грі, наклало свій відбиток на ході суперництва в Запоріжжі. Футболісти « Зарі » заради швидкого гола змушені були ризикувати, оголювати тили, ніж вміло скористалися вінці. Слід визнати, що « Рапід » виявився більш майстровитой командою, ніж очікувалося.Поки що « Заре » явно не вистачає збалансованості, є проблеми з реалізацією гольових моментів, а оборона іноді нагадує такий собі прохідний двір. І якщо « Зоря » в авральному порядку не попрацює над усуненням помилок, то їй нічого не світить і в Лізі конференцій ».
Тепер « Заре » доведеться виступати в турнірі рангом нижче – Лізі конференцій. Під час жеребкування команда буде у другій кошику.
Раніше тренер луганчан Віктор Скрипник заявив, що раз команда програє з різницею в 4 м'ячі – то це її рівень.
Коментарі 0