Екс-лідер збірної України розповів про участь в договірних матчах
![<i>Максим Калиниченко Екс-лідер збірної України розповів про участь в договірних матчах](/upload/iblock/582/582d2934f7c4185f3563e008bc2ebadb.jpg.webp)
Колишній півзахисник збірної України Максим Калиниченко розповів в особистому Telegram-канале про те, як йому двічі прийшло взяти участь в договірному матчі.
Я брав участь в договірняках (говорю тільки про які знаю) двічі. Це було на зорі моєї футбольної кар'єри і не було пов'язано з іграми на тоталізаторі, про них тоді ще, слава богу, не знали. Один взагалі не пам'ятаю, а ось другий врізався в пам'ять, як трохи комічний.Нам потрібна була тільки перемога, боролися за виживання. І начебто все все знають, все йде нормально, правда, забити не можемо. І тут гравець суперника метрів з 40 як дав прямо в павутину, воротар тільки очима провів.
У всіх легка паніка, йде середина другого тайму. А тут по ходу п'єси з'ясовується, що воротарю суперників теж нічого не сказали, і той тягне все як в останній раз. З горем навпіл один забили, я забив. Але потрібен ще, а комір прям задовбав. Вже справа зовсім до кінця матчу, нервують все, включаючи суддів, а зробити нічого не виходить, все, як на зло, йде через одне місце.
Виручив аут в близькості від воріт. Захисник, який мене «опікав», мені прямим текстом говорить: «Біжи» - і відкриває шлях в штрафну. Я тупо бігу, мені кидають аут, а мій «опікун» в тупу валить мене ззаду. Пенальті. І тут з'ясовується, що толком ніхто не горить бажанням бити цей пенальті, адже там воротар, який «не знає».
Загалом, забили ми той пенальті. Гіршого настрою після перемоги і забитого гола у мене не було ніколи. Ну і преміальних, природно, ніхто за цю «гру» не предлагал.
Коментарі 0