Екс-захисник «Динамо» розкритикував гру «Шахтаря» в обороні
![<i>Владислав Ващук Екс-захисник «Динамо» розкритикував гру «Шахтаря» в обороні](/upload/iblock/3ad/3ad5e710c4204fe6d8827f3ca0798b8b.jpg.webp)
Колишній захисник «Динамо» Владислав Ващук проаналізував матч «Реал» - «Шахтар» (2: 1) І зустріч киян з «Барселоною» (0: 1) В рамках групового етапу Ліги чемпіонів.
Как мені гра киян в матчі з каталонцями? У матчі з цієї «Барселоною» можна було брати очки. Але, якщо сформулювати одним реченням підсумки цього поєдинку, то можна сказати так: Фаті зі свого моменту забив м'яч у ворота, а Вербич вдарив в небо. В принципі по моментам рахунок 1: 1.Чи була гра нічийною? Так, ця зустріч була нічийною. Але результат в наявності і три очки в результаті у іспанської команди.
Як мені гра «Шахтаря» з «Реалом»? Для мене незрозуміла гра «гірників» в своїй штрафний, у воротарської майданчику. Так, так грає «Ман Сіті», так грала раніше «Барселона». Але така гра - це не наша ментальність. Ми не вміємо грати в своїй штрафному майданчику. Потрібно бачити у чужих воріт, а не у своїх.
Як мені гра Мудріка? Все про нього говорять. Але потрібен результат. В даний момент йому потрібно набиратися досвіду. В даний момент немає якихось логічних завершень. Тобто націленість є, а завершення немає. Але, якщо Мудрік буде більше грати в основному складі, його якість гри буде залишатися на високому рівні, а також з кожною грою він тоді буде прібавлять.
Раніше нападник «Реала» Карім Бензема похвалив «Шахтар» за гру проти своєї команди.
Коментарі 0