Російські окупанти зруйнували будинок відомого футбольного блогера
Екс-захисник збірної України покинув зону бойових дій після майже трьох тижнів обстрілів росіянами
Ващук з сім'єю покинув Гостомель
![Екс-захисник збірної України покинув зону бойових дій після майже трьох тижнів обстрілів росіянами](/upload/iblock/bff/bff85b41896730ce6820eeb01b6ad50c.jpeg.webp)
Фото: Facebook
Колишній захисник збірної України Владислав Ващук в своєму Facebook повідомив, що йому з дітьми вдалося вибратися з Гостомеля, який з початку вторгнення обстрілюється російськими терористами:
Друзі! Вчора з дітьми виїхали з гуманітарного коридору з Гостомеля. Все в порядку, приходимо в себе. Спасибі всім, хто підтримував. Все буде добре. Миру всім нам.
Авіаудар росіян повністю зруйнував стадіон «Десно».
Коментарі 0