Екскапітан Динамо: «Сьомін мені нічого поганого не зробив»
![Екскапітан Динамо: «Сьомін мені нічого поганого не зробив»](/upload/iblock/9e7/9e701d7abbd61d18ee7276a7713eed42.jpg.webp)
Колишній капітан Динамо Микола Морозюк висловився про екснаставника київської команди Юрія Сьоміна, під керівництвом якого він виступав за біло-синіх.
«Як тренер Сьомін мені подобався, він приніс багато нового в Динамо, при ньому заграло багато молодих гравців. За цей період нічого поганого я не скажу. Що з ним сталося зараз, мені важко сказати. Напевно, він належить до тих людей, які здобули статки на росії, і не хоче нічого змінювати.Сьомін просто пливе за течією. Можливо, він є ідейним пропутінцем, хер його знає, я не знаю його як людину. Сьомін мені нічого поганого не зробив, але дивлячись зараз на його дії, хочеться відрубати йому руку, настільки я не переношу росіян», – сказав Морозюк.
Морозюк є вихованцем київського Динамо. Найбільших успіхів у кар'єрі він досяг у своєму рідному клубі, за який провів 117 матчів, забив дев'ять м'ячів та віддав 24 результативні передачі.
За час професійної кар'єри гравець, окрім Динамо, захищав кольори столичної Оболоні, Кривбасу, Металурга з Донецька, турецької Різеспори, одеського Чорноморця та Іпсонасу з Кіпру.
Коментарі 0