Екскапітан Динамо спростував старт політичної кар'єри
![<i>Микола Морозюк Екскапітан Динамо спростував старт політичної кар'єри](/upload/iblock/2c0/2c00a6327469ee240fceb28df616e385.jpg.webp)
Колишній капітан київського Динамо Микола Морозюк пояснив своє нещодавнє фото із головою партії «Батьківщина» Юлією Тимошенко.
– Це була товариська зустріч. В політику я не пішов. З Юлією Володимирівною була частково запланована, частково спонтанна зустріч, на якій ми були присутні з моїми друзями. Я навіть не зрозумів, звідки це фото з’явилося в інтернеті. Це не то що секрет, просто сам я не виставляв його.– Так що це була за зустріч?
– У мене немає чіткої відповіді, тому я не знаю, як вам відповісти. Поки що немає чого говорити. Можливо, в подальшій перспективі плани якісь і є, але як воно буде - поки важко сказати. Юлія Володимирівна – це досвідчена людина, яка багато чого побачила в політиці. Вона ділилася з нами своїм життєвим досвідом, розповідала, як не повторювати її помилки.
Все було цікаво, конкретно чогось виділяти не буду, більше виділю її – Юлію Володимирівну як особистість, у неї енергетика сильної і мудрої жінки. Я вперше з нею перетнувся у такому форматі - за круглим столом, раніше бачилися тільки на футбольних напрямках, віталися і все.
Якщо описувати в загальному, то це був приватний тренінг для молодих амбітних людей. Безплатний. Зустріч організували люди, які мають безпосередній контакт з Юлією Володимирівною. Я отримав хороший і незабутній досвід.
– Хтось був на зустрічі ще з футболістів?
– Ні, тільки я.
– Чим ви хочете займатись у майбутньому: бути політиком, тренером, менеджером, бізнесменом чи опанувати якусь іншу професію?
– Важко сказати, чим саме, але точно скажу, що тренерства в планах немає, як і тісного відношення до футболу. Футбол завжди буде перетинатися зі мною, але зв’язувати своє життя з ним, як з професією, я не буду. Я планую розвивати себе в інших напрямках, а де саме – покаже час.
Просто після футбольного життя треба багато чому вчитися і переймати досвід успішних людей, таких як Юлія Володимирівна. Зараз я займаюся збором інформації на майбутнє. Мене цікавлять різні напрямки, але в них є багато спільного.
– Якщо Тимошенко запросить вас вступити в її політичну партію, погодитесь?
– Зараз скажу, що ні, тому що поки немає планів бути на такому рівні політики, як і працювати у якомусь футбольному клубі. Але апетит приходить під час їжі. Все поступово.
– Якщо Тимошенко буде балотуватись на президента України, будете голосувати за неї?
– От коли прийде час виборів, тоді і запитаєте. Я стосовно цього ще не думав. Зараз у мене голова забита іншим. Хочеться, щоб Україна якнайшвидше перемогла, настав мир і ми всі дожили до виборів.
Ексгравець «Динамо» та зброя України з футболу Микола Морозюк прокоментувавши своє спільне фото з очільницею «Батьківщини» Юлією Тимошенко.
— ГОЛОВКОМ (@GLAVCOM_UA) July 12, 2024
Морозюк каже, що у політику не пишов, але деталі зустричі розкривати надмовився…https://t.co/8qbavSJS8a
Морозюк також висловився щодо російського екстренера Динамо юрія сьоміна.
Коментарі 0