Сьогодні 11
Завтра 20

Енріке оцінив поразку ПСЖ у матчі проти Арсеналу в рамках Ліги чемпіонів

Головний тренер ПСЖ прокоментував поразку у матчі ЛЧ

Пройшли матчі другого туру Ліги чемпіонів. Лондонський Арсенал на своєму полі здобув перемогу над паризьким ПСЖ із рахунком 2:0. Обидва голи були забиті у першому таймі — відзначилися Кай Хаверц і Букайо Сака.

Після гри головний тренер ПСЖ Луїс Енріке поділився своєю думкою про минулий поєдинок.

«Завжди складно грати на виїзді, особливо проти такої команди, як Арсенал, але я думаю, що вони заслужили на перемогу в матчі. Вони створили більше моментів, ніж ми, пресингували нас із першої хвилини, і ми не змогли це подолати. Нам потрібно вдосконалюватися, отримувати з цього уроки та думати про наступний матч.

Ми були далекі від стандартів, які потрібні в таких матчах, особливо в контактній боротьбі. Ми програли майже всі дуелі. Якщо ви хочете досягти чогось позитивного, вам потрібно покращити ці фази гри».