Тренер висловився про невдоволення гравця
16 грудня 2023р. 16:50

Головний тренер ПСЖ Луїс Енріке висловився RMC Sport про невдоволення форварда Кіліана Мбаппе після гри з Боруссією Д.

Француз був незадоволений тим, що команда перестала атакувати наприкінці гри.

«Я розумію, чому Мбаппе роздратований, але керую командою я. Це одне з найкращих рішень у моїй кар'єрі – сказати гравцям, коли «Мілан» обіграє «Ньюкасл» з рахунком 2:1 до 88-ї хвилини: «Ей, не потрібно так багато ризикувати!» Звісно, треба намагатися забити. Більше того, якщо ви подивіться на статистику, після 88-ї хвилини ми два чи три рази зайшли до штрафного майданчика «Дортмунда».

Але, звісно, це було важливе рішення. І воно було не тільки моїм, а й мого штабу, хоч останнє слово – завжди за мною.

Я повністю розумію гравців, вони схильні до емоцій. Вони грають. З початку гри ми націлювалися на перемогу. Більшу частину матчу «Мілан» та «Ньюкасл» грали внічию, цей результат виводив нас у плей-офф. На той момент ми не просили заспокоїти гру. Нам треба було забивати, перемагати. Але було б просто смішно пропустити на 88-й хвилині просто тому, що ми ризикували. Це було б дуже кумедно.

Тому це було дуже гарне рішення, ухвалене в момент максимальної напруги. У такі моменти можна помилитись, але в цьому випадку ми разом зі штабом діяли дуже точно. Рішення приймаю я».

ПСЖ із другого місця вийшов у плей-офф ЛЧ.