03 липня 2021р. 23:50

Євро-2020, 1/4 фіналу

Україна – Англія 0: 4

голи: Кейн, 4, 50, Магуайр, 46, Хендерсон, 63

90 "Арбітр нічого не компенсував, матч завершено. Україна розгромлена Англією 0: 4 і залишає турнір.

85" Намагається проводити атаки Україна, але це не призводить до небезпечних моментів.

80" Вже нічого не потрібно двом командам, просто перекочують вони м'яч по полю.

73" Кальверт-Льюін вийшов на поле замість Кейна.

70" Здається, цей матч можна закінчувати. Англія просто катає м'яч по полю, українські гравці хочуть сховатися в підтрибунному приміщенні.

65" Три заміни у Англії: Тріппьер вийшов замість Шоу, Решфорд змінив Стерлінга, Беллінгем з'явився на поле замість Філліпса.

64" Макаренко міняй Сидорчука у збірної України.

63 "Гол! Англія просто розбиває Україну. Забиває Хендерсон після навісу Маунта.

57" Райса змінює Саутгейт, замість нього виходить Хендерсон.

50 "Гол! Кейн робить дубль, пробиває Бущана головою. М'яч пройшов між ніг у нашого воротаря.

46 "Гол! Знову пропускає швидкий гол на початку тайму! Після подачі зі штрафного Магуайр класно пробив головою, Бущан навіть не поворухнувся.

Другий тайм почався!

Перший тайм завершено! Відпочиваємо.

45" 3 хвилини додав арбітр до основного часу 1-го тайму.

44 "Класний дальній удар вийшов у Шапаренко! Але м'яч пройшов поруч з правою штангою воріт Пікфорда.

41" Знову непогано атакуємо, Яремчук прострелив з флангу, але захисники команди суперника вибили м'яч на кутовий.

38" Непогана атака пройшла в України, Ярмоленко в непростій ситуації примудрився віддати м'яч на Зінченко, який зумів пробити, але центрбеки суперника впоралися з ударом нашого хавбека.

35 "Несподівано. Циганков виходить на поле замість Кривцова. Підсилює атаку Шевченко.

34" Травма у Кривцова, поки невідомо, чи зможе наш захисник продовжити.

33 Райс класно пробивав по воротах України, але Бущан зробив непоганий сейв. Проте, м'яч летів по центру воріт і був не дуже складним.

29" Непоганий удар від Кейна головою, але м'яч пройшов вище. Бущан контролював ситуацию.

27" Удар Стерлінга заблокований захисниками України.

25" Знову Англія перехопила м'яч і грає першим номером.

21" Матвієнко в грі, не потрібна гравцеві заміна.

20" Травма у Матвієнко, пішов захисник за межі поля.

18" Ярмоленко класно віддавав на Зінченко п'ятою, але знову англійські захисник перехопили м'яч.

17 "Перший класний шансу в України! Яремчук пробивав з кута, але Пікфорд відбив м'яч на кутовий!

12" Простріл Ярмоленко заблокували захисники Англії.

11" В останні хвилини Україна перехопила м'яч, але безрезультатно.

6" З непоганий позиції пробив Яремчук, але його удар був заблокований.

4 "Гол! Україна пропускає вже на 4-й хвилині. Стерлінг віддав класну розрізає передачу на Кейна, який в останній момент встиг прошити Бущана.

4 "Перше падіння в штрафному майданчику України, але пенальті не буде!

3" З перших хвилин англійці взяли м'яч під контроль, Україна очікувано захищається.

Матч почався!

Стартові склади команд:

Україна: Бущан, Міколенко, Кривцов, Забарний, Караваєв, Зінченко, Сидорчук, Ярмоленко, Шапаренко, Матвієнко, Яремчук.

Англія: Пікфорд, Магуайр, Уокер, Стоунз, Шоу, Філліпс, Райс, Санчо, Маунт, Стерлінг, Кейн.

Добрий вечір, дорогі друзі! Все ближче цей історичний вечір. Вашій увазі текстова трансляція матчу чвертьфіналу Євро-2020 між Україною та Англією.

Збірна України зіграє з національною командою Англії в рамках 1/4 фіналу чемпіонату Європи з футболу.

Дата матчу: 3 липня 2021 року.

Місце проведення: Олімпійський стадіон в Римі ( Італія ).

Стежити за всіма подіями гри ви зможете на нашому сайті. У день матчу в цій новині ми проведемо текстову онлайн трансляцію, з якої ви максимально швидко будете дізнаватися всі подробиці з поля. Початок о 22:00 за київським часом.

Нагадаємо, раніше Україна виграла у Швеції з результатом 1: 2