Євро-2020. Фінляндія перемогла Данію. Як це було

12 червня 2021р. 22:30

Євро-2020, 1-й тур

Данія – Фінляндія 0: 1

гол: Похьянпалло, 60

Матч завершено! Еріксен живий, Фінляндія сенсаційно перемагає. До нових зустрічей!

90" 4 хвилини у нас компенсував головний арбітр матчу Тейлор до основного часу 2-го тайму.

89" Нагнітає обстановку Данія, але фіни тримають оборону.

84" Міняють автора голи Похьянпалло, замість нього вийшов Форсс.

82 "Небезпечний удар Ольсена заблокований захисниками Фінляндії!

80" перехопив градецкі потенційно небезпечний пас Брейтуейта.

77" Також дві заміни і у Фінляндії: Кауко вийшов замість пуккі.

76" Подвійна заміна у Данії: Ділейні залишає поле, замість нього вийшов Корнеліус, Васс йде, замість нього – Ларсен.

74 "Не забиває пенальті Хейбьер!!! Градецкі намертво забрав м'яч після 11-метрового удару!!!

74 "Пенальті в ворота Фінляндії!

70 "Васс пробив набагато вище воріт Градецкі.

68" пас Ділейні в штрафну Фінляндії не проходить, а задумка була хороша.

65 "Ділейні впав в штрафному майданчику Фінляндії, але пенальті не буде.

63" Подвійна заміна у збірної Данії: Вестергорд вийшов замість Кьяера, а Вінд поміняв Олсен.

60 "ГООООООЛЛЛЛ!!! Збірна Фінляндії виходить вперед! Буквально перша осмислена атака фінів, Похьянпалло пробив головою, Шмейхель не зреагував!

55" Небезпечно було знову в штрафній Фінляндії. М'яч кружляв над головами захисників, які все ж зуміли його вибити.

53" Потужний удар Йенсена видали, але трохи вище воріт!

51" Жовта картка для Тіма Спарва – грубо він зіграв проти суперника.

47 "Ділейні пробив по воротах Фінляндії, але градецкі на місці.

Другий тайм почався!

Відзначимо, що перерва після 1-го тайму буде лише 5 хвилин.

43" замість Еріксена на поле вийшов Йенсен.

Матч відновлений!

Нова інформація від UEFA: матч буде відновлено о 21:30 за київським часом.

Італійський журналіст Фабріціо Романо повідомив, що Крістіан Еріксен може говорити.

Данські ресурси повідомляють, що у Еріксена стався серцевий напад.

UEFA готує офіційне повідомлення про перенесення матчу. Неофіційні джерела повідомляють, що матч перенесений на 13-е червня і буде дограний о 11:00 за київським часом.

Відомо, що Еріксен доставлений в госпіталь. Він уже в свідомості. Sky Sport Italia повідомляє, що Еріксен може дихати самостійно. Гравець був доставлений в госпіталь в кисневій масці.

Еріксена забрали в підтрибунне приміщення, про його стан поки нічого не відомо. Команди також вирушили в роздягальні.

45 "Вже близько 10-ти хвилин медики чаклують над Еріксеном. Гравці збірної Данії оточили лежачого гравця. Поки невідомо, що з ним. Страшна картина...

44" Гра припинена. Крістіану Еріксену погано, йому роблять штучне дихання.

37" удар Вінд заблокований захисниками Фінляндії.

34 "О` Шонессі вимагає медичної допомоги. В останні хвилини у нас боротьба, а не футбол.

31" Знову зупинка гри у нас. шкодить лежить на газоні після зіткнення з градецкі, Потрібна йому допомогу.

29 "Знову небезпечно біля воріт Фінляндії! Після навісу Еріксена Градецкі насилу забирає м'яч в руки, зіткнувшись зі своїм захисником Уроненом.

27 "Пуккі отримав травму і довго лежить на газоні. На щастя, лідер збірної Фінляндії все ж продовжить гру.

26 "Який шанс у Брейтуейта! Трохи повз пробив вінгер Данії, знову було небезпечно!

22" Данія не зменшує обороти, Фінляндія поки сильно притиснута до своїх воріт.

18 "Знову класний сейв від Градецкі після удару Еріксена!

15 "Який шанс у Данії! Хейбьерг пробивав головою в упор, але Градецкі врятував свою команду

13 "Еріксен виконав непогану подачу з кутового, але захисники Фінляндії вибили м'яч.

10 "Мілі намагався пробити по воротах Фінляндії, але постріл заблокований захисниками.

7 "Перший сейв від Градецкі! Пробивав Еріксен, кипер Фінляндії врятував.

6" З перших хвилин данці очікувано взяли м'яч під контроль, а Фінляндія буде грати другим номером.

4" Уже перша жовта картка в нашому матчі! лід з Фінляндії отримує « гірчичник » за грубу гру.

Матч почався!

Стартові склади команд:

Данія: Шмейхель, Крістенсен, К'єр, Меле, Васс, Хейбьерг, Ділейні, Еріксен, Вінд, Поульсен, Брейтуейт.

Фінляндія: Градецкі, Втратили, О`Шонессі, Райтала, Араюурі, Луд, Камара, Спарв, Тойвіо, Похьянпало, Пуккі.

Добрий вечір, дорогі друзі. Вашій увазі текстова трансляція матчу 1-го туру групового раунду Євро-2020 між Данією і Фінляндією!

12 червня 2021 року в рамках першого туру ЧЄ-2020 з футболу битимуться збірні Данії та Фінляндії.

Приймати гру буде « Алая гвардія » на арені « Паркен » ( Копенгаген ).

Онлайн трансляція матчу Данія - Фінляндія

У день протистояння в цій новині ми проведемо текстову онлайн трансляцію. У ній ви максимально оперативно дізнаєтеся всі події матчу.

Початок о 19:00 за київським часом.

Також ви можете стежити за турнірною таблицею ЄВРО-2020.