23 червня 2021р. 20:55

Все вирішиться сьогодні. Які розклади потрібні Україні для виходу в плей-офф.

Євро-2020, 3-й тур

Словаччина – Іспанія 0: 5

гол: Дубравка, 30, автогол, Ляпорт, 45 + 3, Сарабія, 56, Ферран Торрес, 67, Пау Торрес, 72

Матч завершено! Іспанія громить Словаччину і виходить в плей-офф Євро-2020. До нових зустрічей.

90 4 хвилини додав арбітр.

85" Іспанія катає м'яч в центрі поля. Словаки вже хотіли б піти в підтрибунне приміщення.

80" Команди відверто дограють матч. Уже все і так зрозуміло.

77" Ще дві заміни у Іспанії: Траоре вийшов замість Морено, Ойарсабаль вийшов замість Аспілікуета.

72 "ГОООООЛЛ!!!! Це вже зовсім непристойно! Забиває Словаччини Пау Торрес!

69" Подвійна заміна у Словаччині: Вайсс виходить замість Мака, Гараслин вийшов замість Суслова.

67 "ГОООООЛЛ!!!!! Це розгром!!! І відразу ж забиває Торрес. Дуже красиво, п'яткою!

66" Заміна у Іспанії: Ферран Торрес вийшов замість Мората.

60" Жовта картка для Альби за грубу гру.

56 "ГООООЛЛЛ!!!!! Іспанія вже громить Словаччину! Сарабія класно пробив після ассисти Альби! 3: 0!

53" Іспанія спокійно контролює м'яч, Словаччина поки без м'яча.

48" Удар Дюріша по воротах Симона заблокований.

46" Дві заміни у Словаччині в перерві: Дюріш виходить замість Дуди, а Лобтка вийшов замість Громади.

Другий тайм почався!

Перший тайм завершено! Відпочиваємо!

45 + 3 "ГОООООЛЛЛ!!! Іспанія подвоює рахунок! Лапорт відзначився ударом головою після класної передачі Морено!

45" Цілих 4 хвилини додав арбітр до 1-го тайму.

40" Перша жовта картка в нашому матчу. Отримав її Бускетс.

37 "Вийшов Дуда один на один з Симоном, але пробив мимо!

32" Словаччина починає проводити перші акцентовані атаки, але поки нічого не виходить.

30 "Що робить Дубравка??!!! ГОООООЛЛЛ!!!! Це автогол! Збірна Іспанії виходить вперед після того, як голкіпер Словаччини закинув м'яч в свої ворота!

27" Поки практично без моментів у нас. Словаччина грамотно захищається.

24 "Класний сейв Дубравки після удару від Мората!

19" Дубравка перехопив небезпечну передачу від Сарабії, атака Іспанії захлинулася.

15" Незважаючи на невдачу, іспанці продовжую активно атакувати.

12 "Не забиває Мората! Дубравка парирував не найкращий удар форварда збірної Іспанії!

10 "Пенальті в ворота Іспанії!

8" Поки без моментів у нас.

5" З перших хвилин Іспанія більше тримає м'яч, а Словаччина грає другим номером.

Не забуваємо, що в цьому матчі збірної України потрібна перемога однієї з двох команд.

Матч почався!

Вашій увазі стартові склади команд:

Словаччина: Дубравка, Пекарік, Шатка, Шкріньяр, Губочан, Куцка, Громада, Гараслин, Мак, Гамшик, Дуда.

Іспанія: Симон, Лапорт, Аспілікуета, Бускетс, Е. Гарсія, Альба, Коке, Сарабія, Педрі, Морено, Мората.

Добрий вечір, дорогі друзі! Незабаром стартує матч 3-го туру Євро-2020 між Словаччиною та Іспанією, пропонуємо вашій увазі текстову трансляцію поєдинку.

Національні команди Словаччини та Іспанії битимуться на ЄВРО-2020 ( група Е ).

Дата: 23.06.2021.

Місце проведення: стадіон Ла-Картуха ( Севілья ).

Онлайн трансляція матчу Словаччина - Іспанія

У день гри на цій сторінці ми проведемо текстову трансляцію, в якій опишемо все, що відбувається на полі. Старт о 19:00 за київським часом.

Крім того, на сайті ви знайдете повний календар чемпіонату Європи з футболу.