Вчора 12
Сьогодні 6
Завтра 12

Євро-2023 U-21. Франція – Україна 1:3. Ми в півфіналі Євро та на Олімпіаді-2024!!!

Стежте за матчем 1/4 молодіжного чемпіонату Європи

У неділю 2 липня відбудеться чвертьфінальний матч молодіжного Євро-2023 з футболу між збірними Франції і України.

Ця гра важлива для нашої команди не тільки з точки зору боротьби за вихід в півфінал, а й через продовження визначення володаря олімпійської ліцензії на Ігри-2024 в Парижі.

Читайте текстову трансляцію поєдинку Франція – Україна починаючи з 22:00.

ФРАНЦІЯ - УКРАЇНА 1:3 (1:2)

Голи: Шеркі, 19 – Судаков, 32 пен., 44, Бондаренко, 86

Матч завершено! Ми в півфіналі Євро та на Олімпіаді-2024!!!

88’ Железко грає замість Бондаренка.

Відео голу

86’ ГООООООООООЛ! Бондаренко перекинув м'яч над воротарем після пасу Назаренка! 3:1!!!

84’ Назаренко закручував в ліву дев'ятку, але захисник заблокував.

82’ Офсайд! Немає голу!

81’ Гол. Подачу з правого флангу Калімуендо завершив ударом головою, Трубін витягнув, але прямо на ногу Ваї.

78’ Мудрик зробив свою спрау і йде з поля! Дякуємо! Замість Михайла вийшов Брагару.

76’ Адлі увійшов до штрафного і низом пробив в руки Трубіну.

72’ Гуїрі поступився місцем на полі Ваї.

72’ Сімакана замінив Жандре.

71’ Адлі вийшов замість Тюрама.

69’ Збили Сікана на правому фланзі атаки. Штрафний нічого нам не дав.

68’ Мудрик віддав з лівого флангу на Назаренка до штрафного, але той відпасував в офсайд на Сікана.

67’ Нкунку жовта за фол проти Судакова в центрі поля.

66’ Баркола з офсайду у штрафному перекидав Трубіна, але не переграв нашого воротаря.

62’ Сікану жовта.

59’ Сікан замінив Криськіва.

59’ Назаренко замінив Кащука.

58’ Тюрам стрибнув у ноги Бондаренку. Жовта!

56’ Вівчаренко отримав сумнівну жовту на лівому фланзі захисту після зіткнення з Калулу. Ми вважаємо, що там мав бути наш аут.

51’ Криськів пропустить наступний матч.

51’ Криськів отримав жовту картку за удар по ногах Тюраму.

47’ Батагов на лівому фланзі подарував м'яч Ле Фе, після чого збив суперника.

46’ Намагаємось перевести гру на чужу половину.

Другий тайм розпочався

Перший тайм завершено. Перерва

Відео голу

44’ ГООООООООООООЛ! Мудрик віддав шикарний пас верхом зі своєї половини поля! Судаков відкрився по центру і скористався провалом оборони французів, а далі розібрався і з голкіпером. Ми повели 2:1!!!

39’ Таловєров блокував дальній удар Нкунку.

38’ Стійка! Баркола закручував у дальній кут з лівого флангу штрафного! Трубін не реагував.

36’ Пас назад від наших перед своїм штрафним, ледь не привезли собі! Але Трубін випередив Гуїрі.

Відео голу

32’ ГОООООООООООООЛ! Судаков точно пробив в лівий нижній кут! 1:1!!!

30’ ПЕНАЛЬТІ! Мудрик увійшов в штрафний майданчик. Його збив Калулу.

27’ Простріл Баркола з правого флангу забрав Трубін.

25’ Вдарив з лівого флангу штрафного Нкунку, після рикошету головою добивав Амін, але Трубін витягнув із-під поперечини.

23’ Мудрик бив після відскоку, але влучив у Криськіва, який забив у ворота! Втім, там був ОФСАЙД.

Відео голу

19’ Гол Шеркі. Баркола, перебуваючи у штрафному майданчику, справа покотив у центр під ударпартнеру і той був точним.

15’ Наші порушили права перед своїм штрафним майданчиком. Французи не використали цей стандарт.

12’ Тисне Франція.

10’ Калулу не пропустив у штрафному майданчику передачу Криськіва на Мудрика.

9’ Бражко з відскоку бив з-за меж штрафного по центру, але влучив у суперника.

8’ Українці перевели гру на чужу половину поля.

6’ Бондаренко помилився на лівому фланзі оборони, після цього суперник бив з-за меж штрафного майданчика в ближній кут, але Трубін відбив ногами, а після цього забрав і добивання.

5’ Дрібний фол Сича проти в центрі поля.

4’ Фол Судакова в центрі поля.

2’ Мудрик в положені поза грою на лівому фланзі атаки.

Матч розпочався

Стартові склади:

Франція: Шевальє, Калулу, Сімакан, Люкеба, Нкунку, Ле Фе, Какере, Тюрам, Шеркі, Баркола, Гуїрі

Запасні: Мельє, Баїч, Ларусі, Баде, Калімуендо, Жандре, Шотар, Адлі, Діакіте, Ваї

Україна: Трубін, Сич, Батагов, Таловєров, Вівчаренко, Бражко, Бондаренко, Кащук, Судаков, Мудрик, Криськів

Запасні: Нещерет, Фесюн, Сирота, Желізко, В’юнник, Салюк, Сікан, Лях, Назаренко, Брагару, Очеретько.

Також, протягом усього сьогоднішнього дня, ми будемо стежити за подіями навколо цієї надважливої гри.

* Англія в своєму чвертьфіналі перемогла Португалію, а це означає, що у випадку перемоги над Францією, Україна здобуде місце в турнірі Олімпійських ігор-2024.

Головний тренер «Карпат» Мирон Маркевич перед чвертьфіналом молодіжного Євро-2023 Франція – Україна оцінив шлях «синьо-жовтих» на турнірі.

Півзахисник молодіжної збірної України Олег Очеретько висловився з приводу сили Франції перед чвертьфіналом Євро-2023.

* Тренер збірної Франції висловився про команду України.

* Статиска очних зустрічей.

* Як виглядає стадіон, де гратимуть Франція та Україна, а ще суддівська бригада на матч.

* Кращі воротарські сейви цього Євро.

* Але авторитетне французьке видання L'Equipe ставить Богдана у свій варіант складу українців на чвертьфінал з французами.

Форвард збірної України Богдан В'юнник пропустить матч.

Читайте прев'ю до матчу молодіжних збірних Франції та України.

А тут можна буде дивитися відео трансляцію гри Франція - Україна.

* Напередодні Іспанія виграла у Швейцарії і тепер чекає в півфіналі на сильнішого з пари французів та українців.

* Тренування збірної України напередодні матчу з Францією.

Руслан Ротань та Володимир Бражко на передматчевій прес-конференції.