Завтра 15

Євро-2023 U-21. Збірна Франції обіграла Італію та очолила групу D

Арно Калімуендо забив красивий гол п'ятою
У першому турі Євро-2023 (U-21) збірна Франції в групі D здолала Італію.

На 23-й хвилині французи вийшли вперед завдяки фантастичному голу п'ятою у виконанні Арно Калімуендо. За 14 хвилин італійці завдяки П'єтро Пеллегрі змогли відігратися – 1:1.

Перемогу французам приніс Бредлі Баркола, який у другому таймі скористався помилкою захисників – 2:1.

В одному з епізодів суддя не зарахував взяття воріт італійцями, хоча, як здається, м'яч перетнув лінію. На цьому турнірі VAR не використовується.