Germany

Євро-2024. Шотландія та Швейцарія зіграли внічию

Німеччина вже вийшла у плей-оф із групи А, для решти збірних все вирішиться в останньому турі
19 червня 23:56
У матчі другого туру групового етапу Євро-2024 у квартеті А зустрічалися Шотландія та Швейцарія. Поєдинок відбувся на РейнЕнерджіСтедіумі в Кельні.

Шотландці відкрили рахунок після контратаки на 13-й хвилині. Скотт Мактоміней її завершував, і м'яч рикошетом від Фабіана Шера залетів у ворота швейцарців.

Збірна Швейцарії відігралася на 26-й хвилині. Після необачної передачі захисника шотландців, красивий гол ударом у дев'ятку забив Джердан Шакірі.

До кінця зустрічі командам більше не вдалося вразити ворота суперників, у результаті - нічия 1:1.

У заключному турі Євро-2024 Швейцарія зіграє з Німеччиною, а Шотландія - з Угорщиною.