«Динамо» – «Аріс» 2:1 та «Дніпро-1» – «Славія» 1:1. Як це було

Все найцікавіше перед матчами українських команд
20:00 «Динамо» – «Аріс» 2:1 (перший матч 0:1) – Ліга конференцій

21:00 «Дніпро-1» – «Славія» 1:1 (перший матч 0:3) – Ліга Європи

Динамо виграло в серії пенальті!

ГОЛ і ГОЛ!!!
Динамо та Дніпро-1 синхронно забивають. Кияни зрівняли рахунок за сумою двох зустрічей з Арісом, забив Караваєв. А дніпряни завдяки голу Рубчинського вийшли вперед у повторній грі зі Славією перед перервою.

Склад Дніпра:

ГООООООЛ! Назар Волошин зрівнює рахунок у матчі на 45+1 хвилині! 1:1

Відео трансляція матчу «Дніпро-1» – «Славія».

ГОООЛ! «Динамо» пропускає м'яч! Морон на 39 хвилині вивів «Аріс» вперед.

Стартові склади на матч «Дніпро-1» – «Славія».

«Дніпро-1»: Кінарейкін, Пасіч, Сарапій, Кравець, Каплієнко, Рубчинський, Піхальонок, Бабенко, Гуцуляк, Горбунов, Філіппов

Запасні: Макс Валеф, Пуріта, Горін, Лєднєв, Когут, Ківінда, Танчик, Білл, Сваток

«Славія»: Коларж, Провод, Голеш, Усу, Масопуст, Дорлі, Шевчик, Юречка, Зафейріс, Шранц, ван Бурен

Запасні: Мандус, Сиротник, Тіжані, Хітіл, Боржил, Доудера, Громада, Влчек, Томіч, Джурасек

Відео трансляція матчу «Динамо» – «Аріс».

Стартові склади на матч «Динамо» – «Аріс»

«Динамо»:
 Бущан, Дубінчак, Сирота, Дячук, Тимчик, Сидорчук, Шапаренко, Волошин, Ярмоленко, Буяльський, Ванат

Запасні: Нещерет, Вівчаренко, Бражко, Шепелєв, Перріс, Андрієвський, Караваєв, Кабаєв, Діалло, Царенко, Біловар, Беніто

«Аріс»: Хутезіотіс, Феррарі, Одубаджо, Фабіано, Монтойя, Даріда, Жан Жуль, Джурасек, Пальма, Моберг-Карлссон, Морон

Матч «Дніпро-1» – «Славія» обслужать іспанці.

!!!Відомо, хто буде коментувати матч «Динамо» – «Аріс».

Тренер «Славії»: «Перша гра з «Дніпром-1» завершилася 3:0, але ми поважаємо суперника».

Наставник «Аріса» перед матчем з «Динамо»: «Наше завдання – здобути перемогу. Ми всі в це віримо».

Нагадаємо, що у першому матчі «Динамо» поступилося «Арісу» 0:1. Єдиний гол у матчі на 69 хвилині з пенальті забив Пальма.

А «Дніпро-1» з рахунком 0:3 програв «Славії».

Портал XSPORT.ua проведе онлайн трансляцію матчів!

Вітаємо всіх любителів і поціновувачів футболу! Сьогодні, 17 серпня, київське «Динамо» і «Дніпро-1» проведуть свої матчі 3-го раунду кваліфікації Ліги конференцій і Ліги Європи. XSPORT.ua буде публікувати найцікавіші новини до початку матчів!