Езерскій назвав причини, за якими збірна України не зуміла утримати перемогу над Чехією
![<i>Володимир Єзерський Езерскій назвав причини, за якими збірна України не зуміла утримати перемогу над Чехією](/upload/iblock/b75/b75a932a5f13e24d4d2357753f68e3dd.jpg.webp)
Колишній захисник збірної України Володимир Єзерський проаналізував товариський матч « синьо-жовтих » проти Чехії ( 1: 1 ).
Обідно, звичайно, упускати перемогу на останніх секундах. Проте, якщо подивитися на склад, то Олександр Петраков дав можливість дебютувати п'ятьом футболістам. Також на поле вийшли хлопці, які не були основними в збірній.Тому, коли команда виходить на поле в такому експериментальному поєднанні, непросто розраховувати на змістовну гру і максимальний результат. Тим більше що в суперниках була дуже сильна збірна.
Дебют матчу був складним для українців, можна сказати, невпевненим, але завдяки тому, що хлопці обігралися, відразу вдалося повести в рахунку. Цей гол додав впевненості « синьо-жовтим ». Але в кінці зустрічі, можливо, втома, звідси і втрата концентрації, дозволили господарям відквитати м'яч. Втім, для нашої збірної і її наставника це був дуже важливий поєдинок в плані інформативності.
Досить впевнено зіграв Денис Бойко, голкіпер не раз виручав команду, і в пропущеному голі воротаря звинувачувати не варто. Продуктивно на атаку попрацював Олександр Тимчик. Олександр Зінченко міг притримати м'яч, розгорнути атаку, але основна загроза йшла від Андрія Ярмоленко. Але знову ж таки, складно щось вимагати від хлопців, які вперше вийшли на поле вместе.
раніше визначився кращий гравець збірної України в матчі за версією уболівальників.
Коментарі 0