Сьогодні 2
Завтра 4

Феєноорд не помітив Лаціо і впевнено переміг

Італійці забили гол з пенальті
У матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів голландський Феєноорд приймав у себе вдома італійський Лаціо.

В рахунку повели господарі. На 31-й хвилині Сантьяго Томас Хіменес (Феєноорд) зробив ривок, отримав блискучу передачу і прицільно пробив, перегравши воротаря. М'яч потрапив в правий нижній кут.

Ще до перерви Феєноорд подвоїв свою перевагу. Келвін Стенгс віддав передачу і Раміз Зеррукі, отримавши її, ефектно пробив з межі штрафний. М'яч вразив ліву дев'ятку. Рахунок став 2:0.

У другому таймі червоно-білі зробили рахунок розгромним. Томас Хіменес зіграв на добиванні в штрафній площі, відправивши м'яч під праву стійку.

У кінцівці поєдинку Лаціо заробив пенальті. Педро переміг у вольовому протистоянні і з одинадцятиметрової позначки відправив м'яч в лівий кут воріт.