Вчора 2
Сьогодні 2

Фернандо перервав безгольову серію українських клубів в матчах з іспанськими. Вона тривала майже 500 хвилин

«Шахтар» хоч і забив «Реалу», але все одно програв
04 листопада 2021р. 13:13

Форвард «Шахтаря» Фернандо перервав безголеву серію українських клубів в матчах з іспанськими, повідомляє прес-служба УПЛ.

Фернандо забив «Реалу» на «Бернабеу» на 39-й хвилині матчу, хоч «Шахтар» і програв - 1: 2 Джерело повідомляє, що така серія налічувала 497 хвилин.

В останній раз українські клуби забивали іспанським якраз в протистоянні «Шахтаря» і «Реала» в Києві в минулому розіграші ЛЧ - тоді Манор Соломон вразив ворота мадридської команди на 82-й хвилині (2: 0).

Після цього «Динамо» двічі поступилося «Вільярреалу» без голів (0: 2), (0: 2), «Барселоні» - (0: 1), (0: 1), а «Шахтар» програв «Реалу» (0: 5).

«Шахтар» не в чому дорікнути за матч з «Реалом». Але свою гнучкість Де Дзербі проявив занадто пізно.