Фейєнорд стежить за трьома молодими талантами УПЛ
![Фейєнорд стежить за трьома молодими талантами УПЛ](/upload/iblock/a08/a081b5b2d8e4d8319ed1942d044bb3e0.jpg.webp)
Віце-чемпіон Нідерландів сезону 2023/2024 Фейєнорд уважно спостерігає за Володимиром Бражком, Артемом Бондаренком і Данилом Сіканом. Ці молоді таланти є важливими гравцями для своїх клубів – Динамо та Шахтаря.
Бражко, який зіграв за збірну України на Євро-2024, вже відзначився голом у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів проти Партизана, який завершився перемогою 6:2. Бондаренко готується до нового сезону разом із Шахтарем, а Сікан у складі національної збірної України бере участь в Олімпіаді у Парижі.
З цієї трійці лише Сікан має досвід гри за кордоном: другу частину сезону 2021/2022 він провів в оренді у німецькій Ганзі, де у Бундеслізі 2 забив 1 гол у 11 матчах.
Раніше Бражко оцінив розгромну перемогу Динамо у кваліфікації Ліги чемпіонів над Партизаном (6:2).
Коментарі 0