Фінський « КуПС » не такий простий, як здається. « Ворскле » буде нелегко
![Фото: twitter.com Фінський « КуПС » не такий простий, як здається. « Ворскле » буде нелегко](/upload/resize_cache/iblock/572/916_537_2/5724bdcfbbdbc0e21e233e066822a2cd.jpg.webp)
Фінський « КуПС » – перший суперник « Ворскли » в Лізі конференцій.
Полтавчане почнуть свої виступи в єврокубках з 2-го раунду кваліфікації, де і зустрінуться з фінами. На відміну від української команди « КуПС » починав турнір з 1-го раунду. Перший матч команда програла на виїзді вірменському « Ноа », але у матчі-відповіді розгромила суперника ( 5: 0 ).
![](https://xsport.ua/upload/news-photos-1/07-12-2018-au/E6aJIlBWUAEiV3i.jpg)
Завдяки перемозі в чемпіонаті, в минулому сезоні « КуПС » намагався пробитися в Лігу чемпіонів через кваліфікацію, але свої виступи швидко там завершив, програвши « Мольде » ( 0:5 ) в 1-му ж раунді. А ось в кваліфікації Ліги Європи їм вдалося пошуміти. « КуПС » вибив міцний « Слован » з Братислави, а перед цим литовську « Судуву », але у вирішальному раунді поступився « Клужу ».
Перед грою з « Ворсклой » « КуПС » має серію з шести поспіль перемог в чемпіонаті. Лише вищевказаною « Ноа » вдалося обірвати переможну серію в 1-му раунді кваліфікації ЛК, але за ту поразку фіни відповіли сповна у матчі-відповіді.
Другий матч проходив в Фінляндії, де « КуПС » грає домашні матчі на затишному стадіоні, який вміщує 5 тисяч глядачів. Специфічний він тим, що на ньому постелено штучний газон, тому у « Ворскли » будуть складності з адаптацією.
![](https://xsport.ua/upload/news-photos-1/07-12-2018-au/Cr7vdqfWEAEx1XF.jpg)
Тренером « Купса » є Сімо Валакарі. Свого часу він провів 32 матчі за збірну Фінляндії. З досягнень можна відзначити прогрес зі скромним клубом « Сейняйокі », який він не тільки вивів з Другої ліги, але і виграв з ним срібні медалі чемпіонату і Кубок Фінляндії.
![](https://xsport.ua/upload/news-photos-1/07-12-2018-au/E5wV9zUXoAMsEsb.jpg)
Примітно, що найкращим бомбардиром « Купса » в чемпоінате Фінляндії є захисник. Діого Томас забив вже чотири м'ячі, і всі вони зі стандартів. Як можна помітити, стандартні положення – один з козирів фінів – то, чого « Ворскле » варто побоюватися.
![](https://xsport.ua/upload/news-photos-1/07-12-2018-au/tomas_diogo_210404b.jpg__1175x725_q85_box-240,126,2000,1215_crop_detail_subsampling-2.jpg)
Що стосується історії протистоянні фінів з українським командами, то « КуПС » зустрічався з нашими колективами лише двічі. Обидва рази сталося це в сезоні-1990/91, коли « КуПС » поступився ( 0: 4 ) і зіграв внічию ( 2: 2 ) з « Динамо ».
Перший матч « КуПС » – « Ворскла » відбудеться вже сьогодні о 19:00 в Фінляндії. Відповідна гра – через тиждень в Полтаві.
Коментарі 0