Різник: «На кубковий матч з« Вересом »ми добиралися два дні»
Форвард «Вереса» - про виліт з Кубка України: «Такий наш рівень»
Рівненська команда поступилася «Ворскле» і покинула турнір
28 жовтня 2021р. 13:15
![Михайло Сергійчук Форвард «Вереса» - про виліт з Кубка України: «Такий наш рівень»](/upload/resize_cache/iblock/b3d/916_537_2/b3d76704d76754667c50e585996f0b05.jpg.webp)
Михайло Сергійчук / Фото: прес-служба Вереса
Форвард «Вереса» Михайло Сергійчук висловився про поразку від «Ворскли» (1: 3) В матчі 1/8 фіналу Кубка України. Слова гравця призводить прес-служба ровенской команди.
«Виходили на цю гру з бажанням пройти далі. Але «Ворскла» - дуже хороша команда. Сьогодні їх майстерність перемогло наше бажання.У них був один шанс до перерви - вони його реалізували. А у нас було кілька хороших моментів в першому таймі - ми не забили. Такий наш рівень ».
Нагадаємо, крім «Ворскли» в чвертьфінал Кубка України також вийшли «Динамо», «Олександрія» і «Шахтар».