Франція втратила перемогу над Польщею. Як це було

Усі головні події матчу групового етапу Євро-2024
25 червня 20:57
Фото - PZPN

90+6' Звучить фінальний свисток!

90+6' Арбітр не ставить пенальті після падіння Жиру!

90+2' Знову сейв Скорупськи!

90' Арбітр додав 5 хвилин!

86' Заміна. Франція. Коло-Муані замість Дембеле.

85' Жиру бив з небезпечної позиції. М'яч після рикошету полетів за лицьову.

81' Заміна. Франція. Юссуф Фофана виходить замість Чуамені.

79' ГОООООООООООЛ! Левандовскі все ж таки зрівнює рахунок!

78' Це просто божевілля! Арбітр просить перебити! Меньян заступив за лінію!

77' НІІІІІІІІІІІІ! Меньян бере удар Левандовськи!

76' Зачекайте! Рефері пішов дивитись VAR! Це ПЕНАЛЬТІ! Другий у матчі!

75' Тут же Мбаппе завдає удару просто в Скорупськи!

74' Падіння у штрафному майданчику збірної Франції, арбітр показує підніматися!

68' Скураш та Свідерськи замість Залевськи та Шиманьськи.

67' Скорупськи випередив Мбаппе після пасу на хід.

61' Заміни. Франція. Грізманн, Жиру та Камавінга замість Канте, Барколя та Рабйо.

59' І ще один сейв Скорупський - відбив удар Барколя.

56' ГООООООООЛ! Мбаппе таки забиває перший м'яч збірної Франції на Євро, не рахуючи автогола.

55' ПЕНАЛЬТІ! Дембеле просто знищив пошив у дурні суперника на швидкості!

49' І знову Мбаппе! Повз ворота припав удар через штрафний.

49' Мбаппе крутив прямо в кут. Скорупськи на місці.

48' Удар Канте із небезпечної позиції. Блокує захисник!

46' Другий тайм розпочався!

45+2' Перший тайм закінчено!

45' Арбітр компенсував дві хвилини!

45' Скорупський сьогодні просто непробивний! Знову сейв.

44' Залевськи виніс м'яч із воротарського майданчика після небезпечного прострілу.

42' Як близько! М'яч після сейву Скорупськи покотився вздовж лінії воріт.

38' Небезпечний удар! Чуамені бив через штрафний майданчик. М'яч із рикошетом від захисника пішов на кутовий.

34' Що за удар! Левандовськи бив із небезпечної позиції, не вистачило кілька сантиметрів!

28' Арбітр відправив команди попити води у зв'язку зі спекою.

25' Беднарек перериває небезпечний простріл Барколя!

19' НЕБЕЗПЕЧНО! Дембеле б'є просто у Скорупські після стрімкої контратаки!

18' Модер б'є здалеку. Занадто неточно.

15' Меньян забирає м'яч після нехитрого удару футболіста збірної Польщі Урбанськи.

11' Неймовірний момент! Скорупськи просто врятував поляків після розстрілу від Тео Ернандеса.

6' Меньян впорався з ударом гравця збірної Польщі з лінії штрафного майданчика.

5' Барколя увірвався з кута штрафного майданчика, але простріл пішов унікуди.

Матч розпочався!

Шановні читачі порталу XSPORT! Невдовзі розпочнеться онлайн трансляція матчу Євро-2024 між Францією та Польщею. Вже відомі склади команд на гру:

У вівторок, 25 червня, у заключному турі групового етапу Євро-2024 збірна Франції зіграє із Польщею.

Слідкувати за головними подіями матчу Франція – Польща можна, починаючи від 19:00 у цій публікації.