Офіційний сайт:

Євро-2024

Деталі турніру
Germany

Г'язула – другий гравець в історії Євро, який вразив свої та чужі ворота в одному матчі

Футболіст увійшов до історії змагань
19 червня 18:47

Півзахисник збірної Албанії Клаус Г'язула відзначився голами у свої та в чужі ворота матчі 2-го туру гурту B чемпіонату Європи-2024 з Хорватією (2:2).

Спочатку албанець відзначився автоголом на 74 хвилині, а потім на останніх компенсованих хвилинах врятував свою збірну від поразки, забивши у ворота Хорватії.

Таким чином, Г'язула став другим гравцем в історії чемпіонату Європи, який відзначився голами у свої та чужі ворота в одній грі. До нього це вдалося лише захиснику збірної Чехословаччини Антону Ондрушу у матчі з Нідерландами у 1976 році.