Деталі турніру
Іспанія

Гол+пас від Циганкова. Жирона здобула першу перемогу в новому сезоні Ла Ліги

Команда Мічела обіграла Осасуну

В рамках третього туру іспанської Ла Ліги Жирона зустрічалася з Осасуною. Вінгер каталонської команди Віктор Циганков вийшов у стартовому складі господарів.

Жирона відкрила рахунок у середині першого тайму. Циганков виконав точний простріл у штрафний майданчик, де Брайан Хіль замкнув передачу ударом під ліву стійку.

На перерву команди пішли за рахунку 1:0 на користь господарів.

На початку другого тайму Жирона забила двічі. Спочатку Циганков опинився в потрібному місці, підібрав м'яч у штрафному майданчику і холоднокровно відправив його у правий кут воріт.

Потім Руїс отримав точний пас і з середньої відстані пробив праву дев'ятку, не залишивши шансів воротареві. Наприкінці матчу Стуані забив четвертий.

На 81-й хвилині Циганкова замінили, а фінальний свисток зафіксував перемогу Жирони з рахунком 4:0.