Голкіпер Металіста прокоментував прохід вчорашніх аматорів лише за пенальті
![<i>Владислав Рибак Голкіпер Металіста прокоментував прохід вчорашніх аматорів лише за пенальті](/upload/iblock/8c4/8c4e2660366ae78407631ec98fc299aa.jpg.webp)
Голкіпер Металіста Владислав Рибак поділився думками після проходу лише у серії пенальті дебютанта професійного футболу Вільхівців у першому попередньому раунді Кубка України. Слова футболіста передає пресслужба клубу.
Тільки позитивні емоції від проходу в наступну стадію, важко грати 120 хвилин. Ми ще після зборів теж не дуже легких. Перша гра завжди така, що потрібен час втягнутися. Але нічого, я вважаю, що ми показали хороший футбол із бойовою командою, яка опиралася до останнього. Серія пенальті – це лотерея. Тут, мабуть, кому більше пощастить.Які емоції перед серією пенальті? Ми готувалися до цього, відпрацьовували цей компонент на тренуваннях. Ми знали, що може доведеться виконувати одинадцятиметрові, тому ми розбирали це детальніше з тренерами, тому я був упевнений у собі на 100%. Я не нервуюсь у цих ситуаціях, почуваюся у воротах комфортно.
Мої сейви? Звичайно, це результат роботи, яку ми зробили. Тому я вважаю, що цей елемент обов'язково потрібно вивчати та проходити на тренуваннях, щоб у таких ситуаціях бути впевненим у собі та впевненістю передавати команді.
Щодо нашої фізичної готовності. Звичайно, повторюся, це йде від роботи на тренуваннях та підготовці. До того ж, у нас молода команда, молоді хлопці. Сьогодні суперник у нас був віковий, і це теж може нам на руку зіграло. Суперники під кінець уже трохи втратили сили, а нам було легше. До того ж, нас посилили гравці із заміни. Всі хлопці молодці, хочу сказати всій команді спасибі, всі красені.
Зазначимо, що в інших протистояннях Кубка України сенсації все ж таки відбулися.
Коментарі 0