Федецький – про матч « Шахтар » – « Динамо »: « Можна сказати, що кияни вже чемпіони »
Голкіпер « Ворскли »: « У нас немає завдання потрапити в Лігу Європи »
Після перемоги над « Зарей » Різник озвучив цілі полтавчан на сезон
18 квітня 2021р. 16:59
![<i>Дмитро Різник Голкіпер « Ворскли »: « У нас немає завдання потрапити в Лігу Європи »](/upload/iblock/8eb/8eb35d8727a1cd696f906de179651d0f.jpeg.webp)
Дмитро Різник / Фото - ФК Ворскла
Голкіпер « Ворскли » Дмитро Різник прокоментував в ефірі Футбол NEWS перемогу в матчі 22-го туру української Прем'єр-ліги проти « Зарі » ( 4: 2 ). Також футболіст озвучив цілі команди на залишок сезону.
Ми раді. Ми знали, що якщо програємо, то відпускаємо « Зарю ». Налаштовувалися серйозно. Добре, що так вийшло – забили чотири м'ячі і виграли.На кожен матч налаштовуємося. Головне – виграти. У нас немає такого завдання – потрапляння в зону Ліги Європи. Ми виходимо і намагаємося зайняти високі места.
Раніше головний тренер полтавчан Юрій Максимов назвав головну проблему своєї команди.
Коментарі 0