Сьогодні 13
Завтра 4

Гравець Барселони: «Ми завжди вірили у нашого тренера»

Фермін Лопес поділився враженнями від виходу до чвертьфіналу ЛЧ

Футболіст іспанської Барселони Фермін Лопес прокоментував перемогу своєї команди над Наполі (3:1) та вихід до чвертьфіналу Ліги чемпіонів

Чотири роки на цей клуб чекав виходу до чвертьфіналу Ліги чемпіонів – це справжня радість для команди, тренера, травмованих гравців, уболівальників.

Було важливо, що ми дуже добре розпочали цей матч. У нас було кілька моментів і після кількох ударів по воротах мій був використаний. Я дуже задоволений цим.

Ми завжди вірили у нашого тренера. Ми відчули полегшення після того, як він зняв тиск з усіх, він приніс спокій у скрутну ситуацію. Сьогодні ввечері стадіон був заповнений, і ми справді відчули силу наших уболівальників. Ми раді, що пройшли – зараз не час думати про жеребкування».