Гравець олімпійської збірної, який грав на Євро-2024, заявив, що в нього немає втоми
Захисник олімпійської збірної України Максим Таловєров повідомив про відсутність втоми після виступу на Євро-2024.
– Звісно, сил вистачить на все, тому що ми насолоджуємося футболом. Я дуще щасливий, що мене покликали на Євро та зараз на Олімпіаду.Для мене це велика честь. Це була моя мрія з дитинства, тому я дуже щасливий та насолоджуюся кожною хвилиною тут у таборі національної, а зараз олімпійської збірної.
– Для українського футболу це перша Олімпіада в історії. Чи відчуваєш ти подвійну якусь відповідальність з приводу цього?
– Хочу сказати, що коли ти граєш за збірну – це завжди відповідальність. Як я вже казав, це велика честь для нас. Ми щасливі, тому що ми записали наші імена в історію. Звісно, це класно. Дуже чекаємо перший матч.
– Ти один з найдосвідченіших футболістів, єдиний, хто був на Євро. Чи відчуваєш якийсь свій авторитет усередині команди? Чи допомагаєш молодшим?
– Я не хочу казати щось про авторитет. Звісно, я вже з Русланом Петровичем працюю довше, ніж інші гравці, тому намагаюся підказувати. Але дуже радий, що кожен намагається підказувати кожному, гарна атмосфера. З декількома гравцями тільки зараз познайомився в таборі, деяких уже знав. Тому готуємося.
– По іменах уже всіх знаєш?
– Звісно. Я всіх і знав, особисто не знав.
– Якщо говорити про Олімпіаду і Євро – в чому різниця між цими турнірами?, Особисто для тебе що значить зіграти, наприклад, проти Аргентини? Це щось нове?
– Звісно, нове. Це історія. Кожен турнір за збірну та кожен матч за збірну, навіть товариський – це велика честь і відповідальність. Тому я не дуже хочу поділяти – що важливіше, що ні.
Таловєров також розвіяв нещодавню «зраду» щодо свого місця народження.
Коментарі 0