Зараз 2
Вчора 4
Сьогодні 9
Завтра 11

Гравець Руха: «З перших хвилин хлопці правильно налаштувалися і грали кожен епізод до кінця»

Сапуга – про перемогу над Вересом

Гравець Руха Марко Сапуга оцінив прес-службі перемогу над Вересом (5: 2) в матчі УПЛ.

«У першому таймі у нас були хороші моменти і ми забили два голи. У другій половині матчу «Рух» заграв ще активніше і мав ще більше можливостей біля воріт «Верес». Що вийшли на заміну хлопці добре вписалися в гру і допомогли забити ще більше голів, щоб здобути впевнену перемогу.

«Верес» – хороша і бойова команда, і тому «Рух» був готовий до непростого для нас поєдинку. З перших хвилин хлопці правильно налаштувалися і грали кожен епізод до кінця, не розслаблялися».