Збірна Грузії сенсаційно здолала Португалію. Як це було

Усі головні події матчу групового етапу Євро-2024
26 червня 23:54
Фото - GFF

90+5' Матч завершено! Сенсаційні 2:0 на користь Грузії!

90+4' Мамардашвілі сьогодні не пробити! Знову сейв!

90+3' Ворота просто зачаровані! М'яч не влучає в площину після небезпечного прострілу!

90+1' Це просто неймовірно! Мамардашвілі відбив удар Семеду просто впритул!

90' Арбітр додав чотири хвилини!

90' Вболівальники збірної Грузії вже святкують перемогу на трибунах!

85' Що вони роблять? Знову момент у Грузії! М'яч влучає у сітку з зовнішнього боку!

84' Грузія грає на неймовірному куражі, а Португалія робить лише дії відчаю.

81' Заміни. Грузія. Меквабішвілі та Давіташвілі замість Чакветадзе та Кварацхелії.

76' Заміна. Грузія. Кверквелія замість Гвелесіані.

75' Заміни. Португалія. Матеуш Нунеш та Жота замість Жоау Невеша та Педру Нету.

74' Мамардашвілі фіксує м'яч після небезпечного навісу.

71' Блискавична контратака Грузії! Чакветадзе завдав удару вище воріт!

65' Заміни. Португалія. Рамуш і Семеду замість Роналду й Антоніу Сілви.

63' Заміна. Грузія. Цитаїшвілі замість Лочошвілі.

57' ГОООООООООООЛ! Мікаутадзе! Грузія подвоює перевагу з пенальті!

56' Тим часом арбітр іде дивитися VAR! ЦЕ ПЕНАЛЬТІ! Сілва дуже невдало зіграв проти суперника!

54' Ма-Ма-Рда-Швілі! Що за сейв після неймовірного удару Далота!

50' Кварацхелія не влучив у м'яч із вбивчої позиції!

47' Ще один удар впритул! Перейра не пробив грузинський цемент!

47' М'яч після найнебезпечнішого удару Роналду знущаюче падає зверху на сітку!

46' Другий тайм розпочався!

46' Заміна. Португалія. Рубен Невеш замість Пальїньї.

45+2' Звучить свисток на перерву!

45' Мамардашвілі намертво зловив м'яч після удару Феліша!

45' Арбітр додав дві хвилини!

44' Педру Нету отримав замість Оскара жовту картку! Симуляція!

36' Подача-удар Кварацхелії не знайшла нікого у штрафному майданчику Португалії.

35' Роналду завдав потужного удару з кута воротарського. Захисники збірної Грузії заблокували його.

33' Кварацхелія також випробував зовнішню сторону сітки на міцність.

30' Феліш не влучив у ворота з дальньої дистанції.

28' М'яч потрапляє в сітку воріт Грузії! Але із зовнішнього боку. Небезпечний удар Консейсау!

23' Удар із дальньої дистанції не став проблемою для Мамардашвілі!

21' Подача зі штрафного. Роналду та Антоніу Сілва не розібралися між собою!

20' Дуже прагне відігратися Консейсау! На молодому футболісті знову порушують правила!

16' Гарматний удар зі штрафного від Роналду! Однак просто в Мамардашвілі!

12' Команди не помінялися футболками? Грузини знову атакують. Захисник блокує удар.

2' ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?! ГООООООООЛ! ГРУЗІЯ! Кварацхелія розбирається вже у самому дебюті гри!

Матч розпочато!

Шановні читачі порталу XSPORT! Незабаром стартує онлайн-трансляція матчу Євро-2024 між Грузією та Португалією. Стартові склади команд:

У середу, 26 червня, у третьому турі групового етапу Євро-2024 збірна Грузії зіграє із Португалією.

Слідкувати за головними подіями матчу Грузія – Португалія можна, починаючи від 22:00 у цій публікації.