Завтра 20
Розгорнути Згорнути

Гвардіола оцінив розгромну перемогу своїх підопічних у матчі зі Слованом

Манчестер Сіті на виїзді розгромив команду Слован із Братислави

Пройшли матчі 2 туру Ліги чемпіонів. Англійська Манчестер Сіті у гостях здобув впевнену перемогу над братиславським Слованом, розгромивши суперника з рахунком 4:0. Після гри головний тренер Хосеп Гвардіола поділився думкою про виступ своїх гравців та цю переконливу перемогу.

«Потрібно робити те, що ти можеш робити. Мені подобається керувати цією командою. Подобається грати у штрафному майданчику суперників. Було непросто. Загалом травм не було, так що вечір для нас був дійсно вдалим.

Я також задоволений переходом у напад. Ми грали дуже добре у першому таймі, особливо у перші 15–20 хвилин. Ми мали багато моментів, і ми могли б забити ще більше голів. У нас багато гравців, навіть молоді – зіграли добрий матч. Я буду радий знову повернутися до Братислави чи Словаччини».