Вчора 4
Сьогодні 4
Розгорнути Згорнути

Гвардіола – про 3:0 з «Баварією»: «У багатьох моментах суперник був кращим за нас»

Тренер «Манчестер Сіті» не став переоцінювати розгромну перемогу в першому матчі чвертьфіналу ЛЧ
Хосеп Гвардіола / Фото - Getty Images

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола прокоментував розгромну перемогу в першому матчі чвертьфіналу Ліги чемпіонів проти «Баварії» (3:0). Слова іспанця передає прес-служба UEFA.

Перебуваючи у самому центрі подій, розумієш, наскільки гарна «Баварія» у командній грі. Протягом 60 хвилин точилася напружена гра. У багатьох моментах суперники були кращими за нас, але на 65-й хвилині ми забили другий м'яч, що нам дуже допомогло.

Ми були агресивні – другий м'яч був забитий завдяки цьому. Від одного погляду на лаву запасних мюнхенців завжди зберігалася напруженість. Підсумок дійсно дуже і дуже хороший, але ще доведеться зіграти у матчі-відповіді.

Я прожив у Мюнхені два роки. Я знаю менталітет та рівень їхньої майстерності. Ще чекає важка гра.

Раніше Гвардіола згадав попередні спроби «Манчестер Сіті» виграти трофей Ліги чемпіонів.