Вчора 6
Сьогодні 16
Розгорнути Згорнути

Гвардіола - про перемогу над «Брюгге»: «Люди хотіли, щоб ми вели 5: 0 після 20-ти хвилин»

Тренер «Сіті» висловився про черговий успіх команди в ЛЧ
04 листопада 2021р. 13:21
Хосеп Гвардіола / Фото: Eurosport

Головний тренер «Манчестер Сіті» Хосеп Гвардіола висловився про перемогу над «Брюгге» (4: 1) В матчі 4-го туру Ліги чемпіонів. Слова фахівця призводить прес-служба UEFA.

«Я дуже задоволений. Ми добре зіграли. Ми пропустили у відповідь м'яч, який трохи вибив нас з колії, але в другому таймі ми продовжили чинити тиск на суперника і забили заслужені голи.

Люди хочуть, щоб ми вели 4: 0 або 5: 0 після 20 хвилин, але це нереально. Це казка. Перемога 5: 1, здобута два тижні тому, аж ніяк не гарантувала нам такого великого успіху в новому матчі.

Я дуже задоволений тим, як ми відреагували на відповідь м'яч суперника, і нашою грою в цілому. Це дуже непросто в цьому турнірі. Ця перемога дуже важлива для нас ».

Нагадаємо, «Манчестер Сіті» лідирує в своїй групі в Лізі чемпіонів.