І. о. мера Харкова повідомив про готовність Ярославського взяти на себе фінансування « Металіста »
![<i>Олександр Ярославський І. о. мера Харкова повідомив про готовність Ярославського взяти на себе фінансування « Металіста »](/upload/iblock/349/349e43207f397890be31a01086b0dd90.jpg.webp)
Виконуючий обов'язки мера Харкова Ігор Терехов розкрив ситуацію з відродженням « Металіста ». Також функціонер розповів про роль екс-президента клубу Олександра Ярославського в цьому процесі.
Як ви сприйняли ідею Олександра Ярославського відродити « Металіст »?
Ця ідея вже давно назріла, і ми її неодноразово обговорювали з Олександром Владиленовічем. Звичайно, я її підтримую і виступаю за відродження « Металіста ». Футбол дуже потрібен Харкову і місто заслужив мати команду в Прем'єр-Лізі. Причому таку, яка б входила в топ-трійку кращих клубів Украіни.
Чи вірите ви в можливість відродження клубу? І в юридичному і в фінансовому аспекті…
Конечно, вірю! Що стосується фінансових аспектів, то я говорив з Олександром Ярославським, він готовий взяти це питання повністю на себе. В юридичному плані теж немає нездоланних проблем. Ми зараз працюємо над питаннями повернення колишньої власності клубу і, я впевнений, що з цим моментом ми разберемся.
Чи підтримуєте ви ідею передачі колишньої власності « Металіста » у відання Харківської міськради?
Скажу більше, я був автором цієї ідеї. Це обов'язково потрібно зробити. Нещодавно ми з Олександром Ярославським разом їздили на базу клубу в Високому, потім на ОСК « Металіст » і в дитячо-юнацьку школу команду.Оглядали поля, де тренуються футболісти і дітки займаються. Бачили стан корпусів, роздягалень, кімнат відпочинку і обладнання тренажерних залів. На жаль, все це знаходиться не в кращому стані.
Так що це питання потрібно вирішувати, і він потребує грошових коштів. Адже нам необхідні не тільки стадіон і база. Дуже потрібна дитяча академія, потрібні молоді талановиті харківські футболісти, які в перспективі посилять команду. Щоб інфраструктура не руйнувалася і далі, питання з власністю повинен бути дозволений срочно.
Яка ситуація на сьогоднішній день і підтримуєте ви контакт з Олександром Ярославським?
Постоянно. Ми зідзвонюємося щодня і обговорюємо поточні питання. Робота не припиняється ні на хвилину і справа рухається семимильними шагамі.
Чого ви очікуєте від відродженого « Металіста »?
Ми реалісти і не думаємо, що команда ось так відразу вирветься в лідери українського футболу. Це процес поступовий. Головне, щоб вболівальники повернулися на стадіон. Нам потрібні повні стадіони, потрібна підтримка трибун, потрібні слогани і речівки за « Металіст ». Ми готові почекати, коли команда набереться сил і досвіду і зможе боротися за найвищі места.
Чи є в Харкові, в Україні або за кордоном якісь сили, що перешкоджають даним проектом?
Отвечу на це питання так: які б сили не протистояли відродженню « Металіста », ми їх подолаємо. Кажу це з повною ответственностью.
Раніше повідомлялося, що УАФ звернулася в UEFA з питанням про легалізацію « Металіста ».
Коментарі 0