Індзагі - про матч з «Шахтарем»: «Найважливіша гра сезону»

«Нерадзуррі» хочуть забезпечити собі евровесну
22 листопада 2021р. 08:50
Сімоне Індзагі / фото - Goal

Головний тренер «Інтера» Сімоне Індзагі прокоментував для Football Italia перемогу над «Наполі» (3: 2) в матчі 13-го туру Серії А :

«Це була ключова гра сезону, хоча найважливіша буде через три дні. Ми перемогли дуже сильний «Наполі» і зробили це заслужено. З «Наполі» завжди непросто, особливо з огляду на, що у них найвищий середній відсоток володіння м'ячем за матч - 60 відсотків.

У мене були недоступні для матчу гравці або ті, хто пізно повернувся після тривалих поїздок по світу. Джеко був не в кращому стані, а Корреа відчув біль, інакше я не міняв би його. Ми були на межі перемоги в декількох важливих матчах, тому неминуче був невеликий страх перед тим, як суддя додав вісім хвилин до другого тайму.

Нам потрібно продовжувати в тому ж дусі. Тепер нам потрібно зосередитися на Лізі чемпіонів, тому що «Інтер» занадто багато років не міг вийти з групи. У нас є відмінний шанс виправити це ».

Міланська команда змогла нанести «Наполі» першої поразки в поточному сезоні Серії А, що допомогло «нерадзуррі» скоротити відставання від лідерів чемпіонської гонки.

Уже в середу, 24-го листопада о 19:45 «Інтер» чекає домашній матч ЛЧ проти «Шахтаря». Підопічні Індзагі займають другу сходинку в своїй групі, відстаючи на два пункти від лідируючого «Реала». «Шахтар» ж замикає таблицю, набравши лише один бал.

Нагадаємо, Де Дзербі провів ротацію складу перед грою в Лізі чемпіонів з «Інтером».