Індзагі - про поразку «Мілану»: «Інтер» домінував за всіма статтями»

Олів'є Жиру за 3 хвилини перевернув результат всього матчу
06 лютого 2022р. 07:58
Сімоне Індзагі / фото - Getty Images

Головний тренер «Інтера» Сімоне Індзагі підвів підсумки матчу 24-го туру Серії А, в якому його підопічні прикро програли «Мілану» (1:2). Слова фахівця цитує портал Football Italia.

«Це футбол. Ми домінували за всіма статтями, але ми не були гострі у завершенні атак. «Мілану» пощастило з першим голом, і вони зіграли розумно при другому. Я побачив дербі, в якому гра йшла в одному напрямку 60 хвилин. Хлопці розсердилися після того, як рахунок зрівнявся, оскільки, ймовірно, був фол на Алексісі Санчесі, і ми втратили концентрацію.

В останні 25 хвилин ми не були настільки гострі і не контролювали м'яч, гра була більш відкритою для індивідуальних проявів. Ми знаємо, що це прикра поразка, але сильні команди повинні вміти аналізувати свої помилки. Якби ми провели цей матч ще 10 разів, то програли б один раз, можливо. Ми всі знаємо, наскільки важливе дербі, ми не заслуговували поразки, але такий футбол.

Аж до того моменту, коли рахунок зрівнявся, ми не дозволяли «Мілану» практично нічого. Це важкий урок, але цінний для того, щоб ми більш рішуче доводили гру до перемоги, щоб не опинитися в такій ситуації знову».

Нагадаємо, Ібрагімович готовий залишитися в «Мілані» ще на рік.