Зараз 1
Вчора 14
Сьогодні 16
Завтра 4

Інтер Маямі з дублем Суареса здобув перемогу у матчі МЛС, Кривцов вийшов на заміну

Команда із Флориди взяла три очки

Інтер Маямі зіграв з Цинциннаті у матчі регулярного сезону МЛС. Зустріч закінчилася перемогою господарів із рахунком 2:0.

Український захисник господарів Сергій Кривцов залишився на лаві запасних і вийшов на поле лише на 91-й хвилині на одну хвилину, а у складі гостей у старті на перший тайм вийшов нападник Кевін Келсі, який орендований із донецького Шахтаря.

Інтер Маямі переміг завдяки дублю Луїса Суарес у перші шість хвилин матчу.

Після цього матчу Інтер Маямі посідає перше місце у турнірній таблиці Східної конференції, маючи у своєму активі 56 очок. Цинциннаті йде на другому рядку, набравши 48 залікових пунктів.