Офіційний сайт:

Євро-2024

Деталі турніру
Germany

Іспанія здобула вольову перемогу над Францією та вийшла до фіналу Євро. Як це було

Усі головні події матчу півфіналу Євро-2024
Фото - RFEF

90+6' Лунає фінальний свисток! Другий тайм не змінив рахунок! 2:1! Збірна Іспанії – перший фіналіст Євро-2024!

90+5' Грізманн змарнував убивчий момент після подачі. Удар головою летить вище!

90+5' Захисник збірної Іспанії виносить м'яч після прострілу Кунде.

90+4' Заміна. Іспанія. Субіменді та Ферран Торрес замість Вільямса та Ямала.

90' П'ять хвилин додано до основного часу!

86' Мбаппе змарнував чудову нагоду. Пробив занадто високо.

84' Ляпорту надають допомогу.

80' Начо не дозволив супернику провести небезпечний простріл.

79' Заміна. Франція. Жиру замість Дембеле.

76' Заміни. Іспанія. Меріно та Оярсабаль замість Ольмо та Морати.

76' Ернандес підхопив м'яч у штрафному іспанців, але пробив вище воріт неробочою ногою!

73' Захист збірної Іспанії зупинив прорив Мбаппе.

63' Упамекано не влучив у ворота після подачі з кутового.

62' Заміна. Франція. Барколя, Грізманн і Камавінга замість Коло Муані, Канте та Рабйо.

59' Гру поновлено.

58' Пауза через вибігання вболівальника на поле.

58' Заміна. Іспанія. Вівіан замість Хесуса Наваса.

57' Сімон упорався з ударом Мбаппе.

53' Чуамені не вдалося переграти Сімона після подачі з кутового.

53' Захист збірної Іспанії впорався з небезпечним прострілом Кунде.

47' Голкіпер збірної Франції Мен'ян у ефектному підкаті перервав стрімкий прорив Вільямса!

46' Другий тайм розпочався!

45+3' Арбітр дає свисток на перерву!

44' Арбітр компенсував дві хвилини!

40' Захист збірної Іспанії впорався з трьома подачами французів.

36' М'яч іде на кутовий після удару Руїса з дистанції.

29' Дембеле подавав штрафний, але трохи засильно для партнера.

25' ГОООООООООЛ! ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ?!!! Іспанія вже попереду! Кунде спрямовує м'яч у ворота після удару Ольмо!

21' ГОООООООООЛ! Ямал чудовим ударом здалеку зрівняв рахунок! Нарешті 16-річний гравець відзначився дебютним голом на турнірі!

19' Мбаппе продерся на ударну позицію. Захист відвів небезпеку.

17' Рабйо повертається на поле.

15' Рабйо на газоні. Поки невідомо, чи зможе продовжити гру.

12' Руїс небезпечно подав, але захист збірної Франції впорався із загрозою.

9' ГОООООООООЛ! Коло Муані дуже добре пробив головою після подачі від Мбаппе! Франція несподівано забиває перший м'яч із гри на турнірі!

7' Досвідчений Хесус Навас випереджає швидкісного Мбаппе і розряджає ситуацію!

5' Руїс – автор першого небезпечного моменту в грі! Пробив трохи неточно після подачі Ямала.

Матч розпочався!

Шановні читачі порталу XSPORT! Невдовзі розпочнеться онлайн-трансляція першого півфіналу Євро-2024 між Іспанією та Францією. Вже відомі склади команд:

У вівторок, 9 липня, у півфіналі Євро-2024 збірна Іспанії зіграє із Францією.

Слідкувати за головними подіями матчу Іспанія – Франція можна, починаючи від 22:00 у цій публікації.

На цю та інші події ЄВРО 2024 GGBET.UA пропонує бонус до 150 000 грн.