Іспанія мінімально здолала Італію. Як це було

Усі головні події матчу групового етапу Євро-2024
20 червня 23:55
Фото - FIGC

90+7' Лунає фінальний свисток. 1:0 на користь Іспанії!

90+7' Доннарумма прийшов забивати! Проте іспанці відбили фінальний штурм!

90+5' Ляпорт виносить м'яч. Той небезпечно летить вище воріт!

90+4' Заміна. Іспанія. Меріно замість Фабіана.

90+2' За хвилину знову Доннарумма тягне удар Переса!

90+1' Який сейв Доннарумми після удару Переса!

90' Ще чотири хвилини є у італійців, аби зрівняти рахунок!

86' Який удар! Крістанте б'є п'ятою. Унаї Сімон на місці.

82' Заміна. Італія. Распадорі змінює Пеллегріні.

81' Небезпечна подача! Ляпорт б'є вище воріт.

78' Заміни. Іспанія. Айосе Перес і Оярсабаль замість Вільямса та Морати.

77' Простріл від Феррана Торреса з флангу ні до чого не призвів.

74' Не Пірло. Пеллегріні виконує удар зі штрафного вище воріт.

71' Заміни. Іспанія. Ферран Торрес і Баена замість Ямала та Педрі.

70' ПОПЕРЕЧИНА! Ніко Вільямс закручував м'яч у дев'ятку. Трохи не вистачило!

66' Італійці нарешті здійснили підхід до воріт суперника. Нападник не встиг замкнути простріл.

64' Знову подвійна заміна від Італії. Ретеґі та Дзакканьї замість Скамакки та К'єзи.

60' Чудовий обвідний удар здалеку від Ямала. Трохи повз стієчку!

59' Небезпечна подача з кутового. Захисник виносить з лінії!

58' Черговий сейв від Доннарумми! Італійці поки значно поступаються супернику.

55' ГООООООЛ! Калафйорі вразив уласні ворота після прострілу з флангу! Яка ж прикрість для «скуадри».

52' Як не залетіло?! Після простілу з флангу Педрі бив у протихід Доннаруммі. Повз стійку.

50' Іспанці володіють ініціативою. Декілька підходів до воріт не призвели до небезпеки.

46' Заміни. Італія. Камбьязо та Крістанте замість Фраттезі та Жоржиньйо.

46' Другий тайм розпочався!

45+3' Перший тайм завершено!

45' Арбітр додав дві хвилини до першого тайму.

41' Руїс знову завдає удару з середньої дистанції. Черговий сейв Доннарумми.

37' Ніко Вільямс просто відвозив двох опонентів на фланзі, заробивши штрафний. Після розіграшу Руїс пробив «по горобцях».

28' Чудова комбінація іспанців із середніх пасів. Удар із лінії штрафного блокує захисник.

25' Оце так удар! Руїс добряче приклався здалеку. Знову Доннарумма!

24' Шалений момент Морати! Рухався вздовж воротарського і нарешті завдав удару. Доннарумма на місці!

21' Перша вилазка італійців. Дімарко помилився під час виконання прострілу.

18' Доволі обережна гра від команд. Іспанці продовжують володіти м'ячем.

15' Вас же попереджали! Доннарумма договорився. Жовта картка!

10' Що за момент?! Ніко Вільямс не зумів влучити у ворота головою.

10' Жорстка гра сьогодні на полі. Багато порушень правил.

8' Здається, Пеллегріні потребує допомоги лікарів...

6' М'ячем очікувано більше володіє Іспанія. Поки без загострення від обох команд, не рахуючи перший гольовий момент.

2' Небезпечно! Доннарумма рятує після удару Педрі головою впритул!

Матч розпочався!

Вітаємо, шановні читачі XSPORT! Розпочинається трансляція матчу Євро-2024 між Іспанією та Італією. Склади команд:

У четвер, 20 червня, у першому турі групового етапу Євро-2024 збірна Іспанії зіграє з Італією.

Слідкувати за головними подіями матчу Іспанія – Італія можна, починаючи від 22:00 у цій публікації.