Сьогодні 6

Іспанія в серії пенальті вирвала перемогу в Лізі націй

Лука Модрича не зумів подарувати Хорватії трофей
19 червня 2023р. 00:45

У фіналі Ліги націй збірна Іспанії обіграла Хорватію. Основний і додатковий час матчу завершився з рахунком 0:0, а в серіі пенальті піренейці перемогли 5:4.

Іспанія з перших хвилин матчу заволоділа перевагою, ще на початку гри могли забивати Мората і Гаві. Хорвати в основному відповідали поодинокими моментами на контратаках.

У другому таймі ситуація особливо не змінилася і в іспанців могли забивати як Асенсіо, так і Фаті. Але хорватів рятували Ліваковіч та везіння!

Після 120 хвилин ігрового часу команди дійшли до серії пенальті, де у хорватів не забили Майєр і Петкович. Двічі м'яч відбивав неймовірний Унаї Сімон.

У Іспанії не реалізував удар з точки лише Ляпорт.