UEFA Mafia? Італія вийшла на Євро-2024. Україна зіграє в плей-офф Ліги націй

В Леверкузені суперники не забивали
20 листопада 2023р. 23:42
В понеділок, 20 листопада Україна та Італія закривали відбір на Євро-2024 поєдинком у Леверкузені.

Підопічні Сергія Реброва давали бій чинним чемпіонам Європи з першої і до останньої хвилини. Найкращий момент першого тайму був у Судакова, дальній удар якого парирував Доннарумма.

Після перерви сценарій матчу не змінився. Команда Лучано Спаллетті володіла ініціативою, а синьо-жовті шукали щастя в контратаках і на стандартах.

Результат на табло змушував Україну йти вперед і на 66-й хвилині Мудрик замкнув дальню стійку, але пробив просто в Доннарумму.

Ближче до кінця матчу Україна за допомогою замін спробувала додати динаміки і на 90+3 хвилині трапився найрезонансніший епізод матчу – Мудрик у штрафному майданчику італійців прокинув собі м'яч у боротьбі із захисником, який влучив йому у ногу... Арбітр Хіль Мансано не отримав сигнал від відеопомічників підійти до монітора та залишив епізод поза увагою.

Фінальний свисток зафіксував рахунок 0:0, який вивів Італію на Євро, а Україна спробує потрапити на форум через плей-оф Ліги націй