З Шахтаря! Ротань визначився з чотирма футболістами, які не зіграють на Олімпійських іграх-2024
![<i>Руслан Ротань З Шахтаря! Ротань визначився з чотирма футболістами, які не зіграють на Олімпійських іграх-2024](/upload/iblock/705/705aff852899bd5b5c1a0cdbb2688263.jpg.webp)
Прес-служба НОК України опублікувала повну делегацію вітчизняних спортсменів, які братимуть участь на Олімпійських іграх-2024. Таким чином, стало відомо, хто зіграє за збірну України на футбольному турнірі.
Голкіпери: Кіріл Фесюн (Шахтар), Георгій Єрмаков (Олександрія).
Захисники: Максим Таловєров (ЛАСК), Олексій Сич (Рух), Олександр Мартинюк (Олександрія), Ілля Крупський (Ворскла), Арсеній Батагов (Зоря), Володимир Салюк (Чорноморець).
Півзахисники: Максим Хлань (Лехія), Дмитро Криськів, Олег Очеретько, (Шахтар), Микола Михайленко, Максим Брагару, Валентин Рубчинський (Динамо), Олег Федор (Рух), Владислав Велетень (Колос).
Нападники: Данило Сікан (Шахтар), Ігор Краснопір (Рух).
Із тих, хто увійшов до попереднього списку гравців, викликаних до олімпійської збірної на Іграх-2024, не зіграють чотири футболісти. Це Яків Кінарейкін (Дніпро-1), Євген Павлюк (Ворскла), Кирило Сігеєв (Шахтар) та Артем Шулянський (Олександрія).
Раніше помічник головного тренера Руслана Ротаня заступився за лідерів олімпійської збірної, які не змогли приїхати.
Коментарі 0