Калініченко: «Не дивлячись на проживаКалиниченко: «Не дивлячись на проживання в Москві, я - українець і завжди їм залишуся»ння в Москві, я - українець і завжди їм залишуся»
![Калініченко: «Не дивлячись на проживаКалиниченко: «Не дивлячись на проживання в Москві, я - українець і завжди їм залишуся»ння в Москві, я - українець і завжди їм залишуся»](/upload/resize_cache/iblock/b10/916_537_2/b10f2f2c524794a526e1eb978426ad8d.png.webp)
Колишній півзахисник «Дніпра» і збірної України Максим Калиниченко розповів про ставлення українців до себе через проживання на території Російської Федерації :
Періодично прилітає за те, що я живу в Москві. Нам всім доводиться вибирати, і ніхто нікому нічого не винен.Я - українець і завжди їм залишуся, у мене не було і не буде російського паспорта. У мене вид на проживання. Це доставляє мені деякі незручності, але я не бачу сенсу робити якісь речі... Так, у мене багато парадоксів.
Знаю, хто я, що люблю, що мені дорого, і кому-то что-то доводити не вважаю за потрібне. У якийсь момент мені стало це не потрібно і нецікаво. Так, я живу в Москві довгий час, але продовжую залишатися українцем, любити Україну.
Мені багато речей незрозумілі, що відбуваються. Ні - зрозумілі, але я не знаю, коли це скінчиться. На жаль, я реаліст, і не можу чекати, коли щось від мене не залежить зміниться. Я вибираю жити своє життя так, як вважаю за потрібне.
Так, прилітає звідти, і тут мені несолодко іноді.
Ну звідси поменше.
Ну хто його знає. Не сказав би, що звідси поменше. Є чимало нелояльних людей.
Форвард «Шахтаря» сподівається, що конфлікт України і Росії не дійде до війни.