«Полісся» у чемпіонському стилі оформило вихід до УПЛ
Калітвінцев, який народився у волгограді: «Дякую ЗСУ за можливість робити те, що ми вміємо»
«Полісся» фахівця достроково оформило вихід до УПЛ
15 травня 2023р. 21:25
![<i>Юрій Калітвінцев Калітвінцев, який народився у волгограді: «Дякую ЗСУ за можливість робити те, що ми вміємо»](/upload/iblock/651/651b757ba02354e290d177753a2182ab.jpg.webp)
Юрій Калітвінцев / Фото - ФК Полісся
Головний тренер «Полісся» Юрій Калітвінцев поділився емоціями у зв'язку з виходом команди до УПЛ. Слова фахівця передає прес-служба клубу.
Насамперед хочу подякувати Збройним силам України, нашим воїнам за можливість робити те, що ми вміємо. Подякувати вболівальникам, губернатору, меру за підтримку. Геннадію Владиславовичу Буткевичу, котрий створив всі умови, щоб тут в Житомирі був конкурентоздатний клуб.Ми пройшли довгий шлях, у нас була ціль. Ми рухались до неї два роки. Але це не перемога, перемога найголовніша для всіх нас ще попереду. А це - футбольне свято в файному місті Житомир. Все, що ми робили - ми робили для наших вболівальників. У нас ще дві гри. Маємо бажання посісти першу сходинку. Сьогодні посвяткуємо, а з завтрашнього дня тренування і в нас ще дві гри.
Коментарі 0