Капітан Вікторії: «Ми бачили, як грає Кривбас»
Капітан Кривбаса розповів, за рахунок чого можна пройти Вікторію
Бронзовий приїзд УПЛ стартує у єврокубках
08:49
![Капітан Кривбаса розповів, за рахунок чого можна пройти Вікторію](/upload/iblock/db2/db219aabd1a16a53cce13bbb0e7cf1a7.jpg.webp)
«По-перше, хочу висловити велику подяку нашим Збройним Силам України за можливість перебувати тут та грати у єврокубках. Щодо гри, то ми налаштовані серйозно. Розуміємо, в якому турнірі граємо та маємо намір тут і залишитися. Знаємо, про кого граємо. Розглядаємо його слабкі сторони.
Звичайно, хотілося б грати вдома, у Кривому Розі, адже для міста та Клубу це велике свято. Але, як сказав Юрій Вернидуб, він як ніхто знає, де насправді важко. Тому ми не думаємо про те, де грати. А просто виходимо та показуємо те, що хочемо битися так, як наші хлопці, Збройні Сили України, борються зараз», - сказав Хомченовський.
Кривбас - Вікторія Пльзень. Онлайн трансляція
Коментарі 0