Сьогодні 12

Капітан « Вереса »: « Розгром « Чорноморця » – кращий матч в сезоні »

Голкіпер Когут не пропускає вже в п'яти поєдинках поспіль
Богдан Когут / Фото - ПФЛ

Капітан « Верес » Богдан Когут поділився емоціями після розгромної перемоги в матчі 19-го туру Першої ліги проти « Чорноморця » ( 4: 0 ). Голкіпер не пропускає вже протягом п'яти ігор чемпіонату.

В останній раз, виступаючи за « Верес », я пропустив на 73-й хвилині поєдинку 14-го туру в Краматорську. Виходить, що зберігаю ворота недоторканними вже 523 хвилини. Однак не варто заспокоюватися на досягнутому, тому що два роки тому, захищаючи ворота « Волині », я їх тримав на « замку » 620 хвилин. Так що є до чого прагнути.

Звичайно, приємно, що « Верес » очолив турнірну таблицю, перемігши одного з головних конкурентів в боротьбі за путівку в еліту – « Чорноморець ». Ключовий момент у матчі стався в кінці першого тайму, коли гравець одеситів за грубість був видалений з поля і покараний пенальті.

Подвоївши свою перевагу в рахунку, « Верес » достроково зняв з порядку питання про переможця. Хоча, якщо відверто, не думав, що все закінчиться великим поразкою « Чорноморця ».

На мій погляд, це була найкраща гра « Верес » в нинішньому сезоні. Відмінно зарекомендували себе всі хлопці, але я б виділив двох: Роберта Гегедоша, оформив дубль і новачка Миколи Гайдучика, який забив гол, заробив пенальті і зробив результативну передачу.

Раніше головний тренер « Верес » Юрій Вірт прокоментував видалення і привезений пенальті Віталієм Міколенко в матчі Україна – Фінляндія.

Джерело: Meta-ratings.com.ua Сергій Стаднюк