Кривбас – Вікторія Пльзень. Онлайн трансляція
Капітан Вікторії: «Ми бачили, як грає Кривбас»
Футболіст поділився очікуваннями від матчу проти ФК Кривбас
07:44
![Капітан Вікторії: «Ми бачили, як грає Кривбас»](/upload/iblock/d11/d1198d3e967b2726b9de9986e34cc4e6.jpg.webp)
Капітан пльзеньської Вікторії Лукаш Калвах поділився своїми очікуваннями від майбутнього матчу третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи 2024/25 проти українського Кривбасу.
«Вірю, що ми добре підготовлені до цього матчу. Сподіваюся, що зможемо досягти гарного результату, а саме перемогти у цій зустрічі.Це буде тверда гра. Ми бачили, як грає Кривбас. Це бойова потужна команда. Третій раунд Ліги Європи – - зовсім інший рівень. Зробимо все, щоб отримати позитивний для нас результат», сказав Калвах.
У третьому кваліфікаційному раунді Ліги Європи Кривбас зустрінеться із чеською Вікторією.
Коментарі 0