Вчора 4
Сьогодні 4
Розгорнути Згорнути

Караваєв: « Поки рано говорити про ситуацію в групі, попереду ще два матчі »

Захисник збірної України – про поразку від команди Нідерландів на старті Євро-2020
14 червня 2021р. 12:47
Олександр Караваєв і Андрій Ярмоленко / Фото - isport.ua
Захисник збірної України Олександр Караваєв в інтерв'ю прес-службі УАФ поділився поділився емоціями після поразки своєї команди в матчі групового раунду Євро-2020 з Нідерландами ( 2: 3 ).

« Якщо говорити про останні хвилини, то, швидше за все, нам не вистачило концентрації. І взагалі, пропускали такі голи, що, якби зіграли простіше, можливо, не було б таких небезпечних моментів у наших воріт. Будемо розбирати свої помилки і намагатися не допускати їх в наступних матчах. Загалом змішані почуття, оскільки витягли такий поєдинок. На 80-й хвилині бачили, що можемо, є сили, головне – утримати концентрацію. Якби простіше зіграли... Ми очікували такої гри від суперника, оскільки переглядали матчі Нідерландів, знали, як вони будуть діяти. Ми в цих зонах найчастіше і були, перекривали їх, щоб опоненти не створювали небезпеки у наших воріт. Звичайно, висококласні нідерландські футболісти індивідуально десь перегравали нас. Але ми намагалися за рахунок командних дій перекривати їм зони. Ми були готові до такого футболу ».

« Якщо згадати моменти, то їх було багато і у наших воріт, і у чужих. На перших хвилинах ми створили момент, а потім відразу була небезпечна контратака суперників. Надалі також були обміни моментами. У другому таймі ми пропустили два голи, потім зібралися. Ярмоленко оформив чудовий гол, забив Яремчук. Видовищний поєдинок, шкода, що такий результат. Ми забили два голи. Після першого з'явилася надія, що можемо відзначитися ще й витягнути гру. За чотири хвилини забили знову. Рахунок став 2: 2, ми розуміли, що можемо отримати очки. Чи не грали на відбій, а продовжували показувати свій футбол, не відходили від власної структури. Намагалися так само грати, можливо, менш агресивно в атаці. Однак якби з'явилася можливість вибігти в атаку, то ми б це зробили. Важливо було зіграти більш надійно в обороні, оскільки залишалося всього 10 хвилин ».

« Поки рано говорити про ситуацію в групі, попереду ще два матчі. Все буде залежати від наступної гри і останньої. Уже потім будемо дивитися на окуляри, забиті і пропущені м'ячі. Добре, що ми двічі забили. Це додає настрою до наступних поєдинків. Видно було, що хлопці віддали всі сили були виснажені і фізично, і морально. Пропущений гол в кінці – неприємно. Але радує те, що ми виконуємо установки тренерського штабу, у нас це виходить. Ми знаємо, як можемо домогтися результату, і постараємося це зробити ».

Збірна України свій наступний матч зіграє 17 червня проти команди Північної Македонії. Початок – о 16.00.

Нагадаємо, свій коментар щодо матчу з Нідерландами дав хавбек Руслан Малиновський.