Караваєв: « Я думаю, ми підходимо до свого максимуму »
![Олександр Караваєв Караваєв: « Я думаю, ми підходимо до свого максимуму »](/upload/resize_cache/iblock/5fe/916_537_2/5fe8f99fc72f09a73ce44db849e2676e.jpg.webp)
Півзахисник київського « Динамо » і збірної України Олександр Караваєв розповів про підготовку команди до чемпіонату Європи:
« Після першого матчу з Бахрейном Андрій Шевченко наполегливо вимагав від нас результату і якості гри. Коли ми перемагаємо, то отримуємо емоційний сплеск і впевненість. На такому підйомі добре підходити до початку Євро і першого офіційного поєдинку. Я думаю, що це додасть нам позитиву. З хорошим настроєм будемо готуватися в Нідерландам.Атмосфера на стадіоні чудова. Ми на лавці запасних з хлопцями говорили, що нарешті потроху повертаються вболівальники. Пригадуються ті матчі, коли всі люди приходять і підтримують нас. Обертаєшся, дивишся, який у них позитивний настрій, скільки емоцій вони віддають. Коли ти виходиш на поле, тобі це передається і ти хочеш показати свій максимум, щоб порадувати уболівальників. Коли ти після гри їм аплодуєш, то тобі відповідають взаємністю. Це те, заради чого варто грати і домагатися позитивного результату, коли на трибунах твої рідні і близькі, а також вболівальники.
Я думаю, ми підходимо до свого максимуму, відсотків 85-90. За наступний тиждень повинні увійти в режим після навантажень. Один-два дні відпочинемо, а потім підуть тренування безпосередньо перед офіційною грою. На максимумі підійдемо до першої зустрічі ».
Для збірної України чемпіонат стартує з поєдинку проти Нідерландів 13 червня. Також, національній команді належить зіграти зі збірними Австрії та Північної Македонії.
Нагадаємо, українських уболівальників не пустять в Голландію.
Коментарі 0