Вчора 0
Сьогодні 0

Касільяс похвалив Луніна після суперсейву проти Атлетіко

Ікер Касільяс відзначив гру Андрія у воротах королівського клубу

18 січня відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Іспанії між мадридськими командами Атлетіко та Реал. Основний час гри завершився з рахунком 2:2. В екстратаймах «матрацники» забили двічі в вирвали перемогу – 4:2.

Український голкіпер «вершкових» Андрій Лунін вийшов на поле з перших хвилин та відстояв у воротах весь поєдинок.

На 81-й хвилині при рахунку 2:1 у Атлетіко був чудовий момент забити, після передачі з флангу Альварто Мората опинився один перед Луніним, але Андрій зробив суперсейв, після чого Реал у наступній атаці зрівняв рахунок та перевів гру в овертайм.

Легендарний воротар королівського клубу Ікер Касільяс, який захищав кольори «вершкових» з 1999 по 2015 рік, відзначив визначну гру Луніна, високо цінувавши його суперсейв у ключовий момент матчу.

«Parada clave, Andrey Lunin», що в перекладі означає: «Ключовий стоп».